Prangli Rahvamaja







Prangli saare rahvamaja asub saarel Idaotsa külas.
Rahvamaja on asutatud 1954 aastal.
Esimene avamispidu peeti 1954 aasta 1.mail.
Alates 1. jaanuarist 2008 on Prangi saare rahvamaja mittetulundusühingu Viimsi Huvikeskus struktuuriüksus.
Väikesaarele mitteomaselt suuremahuline rahvamaja on ehitatud puitkarkassile, mille palgid toodi talvel Prangli meeste poolt üle jää mandrilt.
Rahvamajas tegutsevad tänasel päeval lisaks kultuurilisele tegevusele ka postkontor ja raamatukogu.
Prangli saare rahvamaja on aastakümmnete vältel osutunud saare suurimaks kultuuripunktiks, kus on toimunud ja toimuvad tänapäevalgi mitmed saarele omased ja tradistioonilised üritused nagu kalurite päeva, jõulude ja aastavahetuse tähistamine, emadepäeva kontsert, erinevad teatrietendused ja kultuurisündmused. Koostöös teiste Prangli saare seltsidega saavad teoks mitmed põnevad ja harivad kursused kohalikule elanikkonnale. Prangli saare rahvamajas tegutsevad mitmed erinevad huviringid, kus saare põliselanikud saavad oma erinevaid oskusi täiendada laulmisest kuni käsitööni ja pikkadel talveõhtutel meeldivalt ja kasulikult aega veeta.

Prangli Rahvamaja juhataja


Carmen Ott
tel: +372 56944238
e-mail:
carmen@huvikeskus.ee


Uudised ja teated

27. novembri õhtul Argo Aadli etenduses "Hullumeelse päevik" (10.11.2017)

"Hullumeelse päevik" on äärmiselt tänapäevaste kokkupuutepunktidega. Maailmas, kus hakkab hajuma piir normaalsuse ja ebanormaalsuseks vahel, terve ja pataloogilise vahel, kus tihti kõverpeeglina vale saab tõeks ja olematu olevaks. Ehmatavalt näitab meie praegune aeg ,et nihestatud mõttemaailma ja ettearvamatu käitumisega ning labiilse psüühikaga inimesed võivad saada suurriikide juhtideks. Kuidas käivitub ja areneb selline "hulluse " protsess, seda näitab väga ilmekalt ja ülimalt värvikalt Gogoli novelli peategelane. Tule vaatama!

Loe lähemalt
Uudiste arhiiv

Kontakt

Telefon: (+372) 602 8838
E-mail: viimsi@huvikeskus.ee

Zone Counter