Viimsi Õpilasmalev 2018

Viimsi Vallavalitsuse haridus- ja kultuuriamet, ehitus- ja kommunaalamet koostöös Viimsi Noortekeskustega ning Viimsi ettevõtetega korraldavad 2018.a. kahes vahetuses Viimsi Õpilasmaleva.

Sel aastal võtab Viimsi Õpilasmalev tööle kuni 120 Viimsi valla noort vanuses 13 – 20.a.
Viimsi Õpilasmaleva esimene vahetus toimub 14. juunist kuni 27. juunini ja teine vahetus toimub 6.augustist kuni 17. augustini.
Mõlemas vahetuses on 10 tööpäeva, nädalavahetused on vabad.

Tööpäev on 4-5 tundi, olenevalt noorte vanusest ning tööle järgnevad vaba-aja tegevused ja lõunasöök.

Malevasse kandideerimiseks on vajalik õpilasel täita elektroonilises veebikeskkonnas avaldus ja lisada motivatsioonikiri. Link elektroonilisele avaldusele on saadaval Viimsi valla kodulehel noorsootöö menüüvaates (alates 5. märtsist). Avalduse võib esitada ka lapsevanem kuid lisatud motivatsioonikiri peab olema õpilase poolt koostatud.

Registreerimine on avatud 5. märtsist kuni 19. märtsini. Vastu võetakse kõik kahe nädala jooksul korrektselt koos motivatsioonikirjaga esitatud avaldused. Peale seda toimuvad noortega vestlused. Erandkorras võib samal ajavahemikul avaluse koos motivatsioonikirjaga esitada paberkandjal allkirjastatult, enne 5. märtsi taotlusi vastu ei võeta.

Peale vestluseid on noortel, kes saavad võimaluse malevas osaleda, kohustuslik osaleda maikuus toimuval tööõiguse- ja tööohutuse-alasel koolitusel, mis toimub MTÜ Viimsi Huvikeskuse Noortekeskuses, Nelgi tee 1.

Malevas osalejatega sõlmitakse lepingud peale koolitusel osalemist. Noortel on malevas võimalus teha peamiselt heakorratöid. Neli heakorrarühma koos juhendajatega töötavad ehitus- ja kommunaalameti poolt antud objektidel, milleks on mänguväljakud, pargid, spordiplatsid ja rand. Lisaks saavad õpilasmaleva noored töötada Viimsi lasteaedades, SA Rannarahva Muuseum, raamatukogus ja koolide juures. Vanematel noortel on võimalus õpilasmaleva raames saada töökogemus ka Viimsi ettevõtetes. Kokkulepped on olemas Viimsi Keskuse firmadega (Apollo, Koduekstra, Selver, Sportland, My Fitness) ning Tallinn Viimsi SPAga. Loodame, et saame koostööpartnereid ettevõtetest veel juurde.

Lisainformatsioon:
Haridus- ja kultuuriamet 6028862, 6028868,
malev@viimsivv.ee


Uudised ja teated

Viimsi Huvikeskus osales Eesti Tantsib väljakutses! (24.05.2018)

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul kutsub Koolitants koos ERR-i ja Eesti tantsuagentuuriga kõiki osalema tantsuväljakutses Eesti Tantsib. Viimsi Huvikeskus võttis väljakutse rõõmuga vastu.

Loe lähemalt
Uudiste arhiiv

Kontakt

Telefon: (+372) 602 8838
E-mail: viimsi@huvikeskus.ee

Zone Counter