Lisateenused sünnipäevadel

 

Sünnipäevapeo muudavad veelgi erilisemaks ja meeldejäävamaks ühised lahedad tegevused ja töötoad.

KOKATA ON MÕNUS!
Kokkamispeol otsustab sünnipäevalaps, mida tema koos oma külalistega kokata tahab. On need pannkoogid, küpsised, muffinid, pirukad, pitsad, koogid, salatid, smuutid või sootuks midagi põnevamat! Kõik on võimalik!
Hind kokkuleppel.

MEELEOLUKAS SÜNNIPÄEVADISKO!
Sünnipäevadisko ei jäta kedagi külmaks. Kaasahaarava värvimuusika rütmis tantsivad nii väiksed kui suured! Muusika on see, mis ühendab! DJ tunnitasu: 30 eurot

NÄOMAALINGUD
Näomaalingud muudavad sünnipäeva veelgi vahvamaks. Igaüks saab lasta endale maalida just sellise looma, linnu või multifilmikangelas näo, kes on temale südamelähedane.
Tunnitasu: 30 eur

ÕHUPALLILOOMAD
Õhupalliloomad toovad lastele alati rõõmu ja nalja. Ilusad värvilised õhupalliloomad on laste lemmikloomad.
Tunnitasu: 30 eur

MUSTKUNSTNIK
„Kas sa nägid kuidas ta seda tegi!? Kust see jänes veel välja hüppas?“ Mustkunstnik on see, kes paneb lapsed ennast tähelepanelikult jälgima. Etendus on kaasakiskuv, huvitav, naljakas ja imestama panev. Peod mustkunstnikuga jäävad alati meelde! Maagiline mustkunstishow
Mustkunstnik Marko uskumatu trikishow üllatab kõiki pidulisi.
Kestvus 30 minutit.
Hind: 45€

MEISTERDAMINE
Koos meisterdamine õpetab lastele taaskasutust, koostööd ja annab uusi ideid. Ning oma käega tehtud asjad on kõige kallimad. Meisterdada saab aknapilte, murupäid, helkureid, tuulekallasid, lõngapilte, trips-traps-trulli mäng jne. Ise tehtud, hästi tehtud!
Hind kokkuleppel. 

FOTOGRAAFI TEENUS
Tellides fotograafi, saad ise pidu nautida, ega pea muretsema, kas igast tegevusest ja sünnipäevalisest saab ikka piisevalt pilte tehtud. Läbi fotosilma jääb kaunis pidu meelde igaveseks!
Randvere noortekeskuses olemas ka fotostuudio.
Fotograafi hind: 3h kokku 30 eur

MÄNGUJUHT
Energiline ja lõbus mängujuht aitab läbi viia erinevaid mänge. Mängud tõmbavad peo käima ja tekitavad lastes rõõmsa tuju! Mänge on erinevaid: jooksumänge, bingo, võistkonnamänge, nuputamist, „Kuldvillak“ jne.  
Mängujuhi tunnitasu: 30 eurot  

TORDI, KRINGLI VÕI SUUPISTETE TELLIMINE.
Sünnipäevadeks on võimalik tellida tort, kringel või kogu peolaud. Toitlustuse puhul hinnad kokkuleppel. 

NB! Teenuseid on võimalik tellida tingimusel, et sünnipäev toimub Viimsi või Randvere Noortekeskuses! Eraldi teenuste osutajate kontakte me ei väljasta!

Uudised ja teated

Viimsi Huvikeskus osales Eesti Tantsib väljakutses! (24.05.2018)

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul kutsub Koolitants koos ERR-i ja Eesti tantsuagentuuriga kõiki osalema tantsuväljakutses Eesti Tantsib. Viimsi Huvikeskus võttis väljakutse rõõmuga vastu.

Loe lähemalt
Uudiste arhiiv

Kontakt

Telefon: (+372) 602 8838
E-mail: viimsi@huvikeskus.ee

Zone Counter