Viimsi Noortekeskus hakkab noortekeskuse püsikülastajaid registreerima. Selleks antakse noorele ankeet, mis tuleb täita ning keskusesse tagastada. Küsitakse noore vanemate nimesid, telefoninumbreid ja meiliaadresse. Lisaks sünnikuupäeva ja kooli. Kinnitame, et andmed on kaitstud ning kolmandatele iskutele ei avaldata. Külastajate andmed on vajalikud noorte enda turvalisuseks ning anonüümsuse vähendamiseks. Samuti statistika paremaks koostamiseks ning koostööks koolide ja ametnikega.

Noor võib ankeeti täitmata külastada keskust kuni 3 korda. Täidetud ankeet ei kohusta millekski, kuid annab noorele rohkem võimalusi tegevustes osaleda. Noor, kes pole täidetud ankeeti tagastanud, ei saa kahjuks osaleda noortekeskuse organiseeritud üritustel ega võistlustel.

Ankeedi saab noortekeskustest (Viimsi ja Randvere Noortekeskusest ning Kelvingi noortetoast) või alla laadida kodulehel www.huvikeskus.ee

ANKEET

 


Uudised ja teated

Viimsi Huvikeskus osales Eesti Tantsib väljakutses! (24.05.2018)

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul kutsub Koolitants koos ERR-i ja Eesti tantsuagentuuriga kõiki osalema tantsuväljakutses Eesti Tantsib. Viimsi Huvikeskus võttis väljakutse rõõmuga vastu.

Loe lähemalt
Uudiste arhiiv

Kontakt

Telefon: (+372) 602 8838
E-mail: viimsi@huvikeskus.ee

Zone Counter