Kelvingi NoortetubaTEADAANNE!
 

Kelvingi Noortetuba on ajutiselt suletud. Vabandame! 

Mis on Kelvingi Noortetuba?
Kelvingi Noortetuba on noortele suunatud noorsootööga tegelev üksus. Noortetoas saab sisustada vaba aega, tegeleda huvitegevusega, osaleda üritustel, saada informatsiooni ja abi. Kelvingi Noortetuba on Viimsi ja Randvere Noortekeskuste kõrval seisev allüksus, mida haldab MTÜ Viimsi Huvikeskus.

Kelvingi Noortetoa eesmärk?
Kelvingi Noortetoa eesmärk on luua eeldusi ja toetada noorte toimetulekut ühiskonnas. Noorsootöötajad tegelevad noortega vanuses 7–26 eluaastat.

Kus Kelvingi Noortetuba asub?
Kelvingi küla külakeskuse hoone teisel korrusel, kus on avar ja kodune ruum, mille aadressiks on Meresihi tee 4.

Mida Kelvingi Noortetoas teha saab?
Kelvingi Noortetoas on mitmekülgsed võimalused. Kuna noortetuba asub looduskaunis kohas, siis on võimalik tegevusi läbi viia nii õues kui toas. Tubastes tingimustes on võimalik mängida lauatennist, koroonat, lauamänge ja lauajalgpalli. Lisaks kuulata muusikat ja meisterdada. Ilusate ilmade korral on võimalik teha tegevusi välistes tingimustes: looduses, palliplatsidel ja rannas.

Millal Kelvingi Noortetuba lahti on?
Kelvingi Noortetuba on avatud kord nädalas, kolmapäeviti kell 14.00-20.00.

Mida Kelvingi noored arvavad Kelvingi Noortetoast?
Noored on öelnud, et neile meeldib noortetuba just sellepärast, et külas on koht, kuhu tulla ja seal toimub alati midagi põnevat. Noortetoas saab teha põnevaid asju ja saab palju nalja. Kolmapäevi oodatakse pikisilmi, sest siis on noortetuba avatud.

Kes Kelvingi Noortetoas töötab?
Hetkel on noortetuba suletud just sobiva töötaja puudumise tõttu. 

NB! Enne külastamist tutvu kodukorraga!

 
Uudised ja teated

Viimsi Huvikeskus osales Eesti Tantsib väljakutses! (24.05.2018)

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul kutsub Koolitants koos ERR-i ja Eesti tantsuagentuuriga kõiki osalema tantsuväljakutses Eesti Tantsib. Viimsi Huvikeskus võttis väljakutse rõõmuga vastu.

Loe lähemalt
Uudiste arhiiv

Kontakt

Telefon: (+372) 602 8838
E-mail: viimsi@huvikeskus.ee

Zone Counter