Harjumaa Laululaps 2017 tulemused

22.04.2017

21. ja 22. aprillil toimus Viimsi Huvikeskuses Harjumaa laste laulukevade suursündmus HARJUMAA LAULULAPS 2017. Kahe päeva jooksul esines 155 noort lauljat kuues erinevas vanusegrupis. Žürii koosseisu kuulusid muusikaõpetaja ja laululooja Airi Liiva, ERR muusikaprodutsent Kadi Katariina Priske ja lauljatar Marvi Vallaste. Žürii tunnustas kõiki lauljaid, andis rohkesti eripreemiaid ja tegi paremusjärjestuse.

3 – 4 AASTASED

TÜDRUKUTE PAREMUSJÄRJESTUS:

I koht ja laululooja Airi Liiva eripreemia MARGARET PIKKEL (Anija vald)

II koht IDA WEST (Rae vald)

III koht ALICE SIITAM (Saue vald)

ERIPREEMIAD:

Armsa esituse eripreemia PAULINA KASKPEIT (Viimsi vald)

Armsa esituse eripreemia TEELE LÕHMUSTE (Jõelähtme vald)

Vapra esituse eripreemia LISANDRA LUMI (Kiili vald)

Südamliku esituse eripreemia  KAROLY-MARIAN KARTAU (Viimsi vald)

Tuleviku Tähe eripreemia ja laululooja Airi Liiva eripreemia NORA LOREEN SEPP (Rae vald)

Musikaalsuse eripreemia MARIE ELISABETH PALTS (Rae vald)

Ilusa emakeele eripreemia MARIA PEETSON (Viimsi vald)                                                                          

POISTE PAREMUSJÄRJESTUS:

I koht SANDRO LOHK (Saku vald)

II koht TOBIAS TARK (Saue vald)

III koht THOR MUSTING (Keila vald)

ERIPREEMIAD:

Julge esituse eripreemia MAIKO ORGLA (Saue linn)

Julge esituse eripreemia KERMAN NAAR (Kernu vald)

5 – 6 AASTASED

TÜDRUKUTE PAREMUSJÄRJESTUS:

I koht KENDRA NAAR (Kernu vald)

II koht MARION KALJUSTE (Saue vald)

III koht ja Airi Liiva eripreemia BRITTA ROHTARU (Viimsi vald)

ERIPREEMIAD:

Armsa esituse eripreemia  IRENE MELANI SARAPUU (Saue linn)

Artistliku esituse eripreemia BERIT ENTAL (Viimsi vald)

Ilusa emakeele eripreemia BERTHA ROOSTALU (Kiili vald)

Lustliku esituse eripreemia MIRIAM RAFFAI (Jõelähtme vald)

Lustliku esituse eripreemia ja Airi Liiva eripreemia  LIISA VILU (Harku vald)

Julge esituse eripreemia MIINA LUHAKIVI

Julge esituse eripreemia SANDRA LEE OTTMANN (Saue vald)

Heliseva hääle eripreemia REBECCA LASSIK (Rae vald)

Airi Liiva eripreemia GERDA KAROLIN KRIIS (Kuusalu vald)

POISTE PAREMUSJÄRJESTUS:

I koht ALFONS VÄLJAMÄE (Viimsi vald)

II koht KARL-ERIK KUUSK (Keila vald)

III koht SANDER LAAS (Saku vald)

ERIPREEMIAD:

Julge esituse eripreemia HENRY JOONAS (Jõelähtme vald)

Vahva laulu valiku eripreemia ROMET ERVALD (Rae vald)

Musikaalsuse eripreemia HINDREK VELLAMÄE (Harku vald)


7 - 9 AASTASED

TÜDRUKUTE PAREMUSJÄRJESTUS:

I koht ja Airi Liiva eripreemia MARLEN MEUMERS (Viimsi vald)

I koht ja Airi Liiva eripreemia KEDELIN TOOMESOO (Harku vald)

I koht SILVIA SARV (Viimsi vald)

I koht KRISTELLE UUS (Rae vald)

I koht AIREN ERNITS (Jõelähtme vald)

II koht DELIA TAMMIN (Saue linn)

II koht REBEKA OJAVESKI (Saue vald)

II koht IRIS KESSLER (Viimsi vald)

II koht ENE-LIIS KANGUR (Rae vald)

III koht SÄDE VAHER (Saue vald)

III koht GERDA LIISI VILLEMS (Kiili vald)

ERIPREEMIAD:

Veenva esituse eripreemia  NORA MERIVOO (Kuusalu vald)

Julge esituse eripreemia CAROLI  KAALO (Anija Vald)

POISTE PAREMUSJÄRJESTUS:

I koht ROBIN METSIS (Kose vald)

II koht PÄRT PAALAROOS (Keila linn)

III koht MIHKEL KIVASTE (Saue linn)

ERIPREEMIAD:

Tuleviku tähe eripreemia CRISTOFER REITMANN (Rae vald)

Musikaalsuse eripreemia  MORTEN HINNO (Harku vald)


10  - 12 AASTASED

 

TÜDRUKUTE PAREMUSJÄRJESTUS:

I koht  MATILDA VITSUT  (Kernu vald)

II koht SOFIA RUTIKU (Kuusalu vald)

II koht ANNABEL ALMET (Kuusalu vald)

III koht CELINE SIMONE SAUL  (Viimsi vald)

III koht SANDRA PARVE (Raasiku vald)

ERIPREEMIAD:

Tuleviku Tähe eripreemia MIRJAM TOOM (Paldiski linn)

Tuleviku Tähe eripreemia CARMEN KAALO (Anija vald)

Musikaalsuse eripreemia EVA AUSMEES (Harku vald)

Hea karakteriga esituse eripreemia HELMI-MARIE VAIK (Raasiku vald)

Südamliku esituse eripreemia RETI TRUUPÕLD (Rae vald)

Armsa ja südamliku esituse eripreemia KRISTIIN HELEEN HUTTUNEN (Viimsi vald)

Omanäolise esituse eripreemia  HELMI HOLM (Nissi vald)

Lummava esituse eripreemia HANNA CAMILLA KADARIK (Saku vald)

Ilmeka esituse eripreemia LIISA ARAKAS (Saue vald)

POISTE PAREMUSJÄRJESTUS:

I koht MATTIAS METS (Harku vald)

II koht SILVER ROBIN MARIMÄE (Saue vald)

III koht ERIK VÕRKLAEV (Saue linn)

Eripreemia:

Julge esituse eripreemia TREVOR TARTO (Saku vald)


13 - 15 AASTASED

TÜDRUKUTE PAREMUSJÄRJESTUS:

I koht LIIS ÕUNPUU (Raasiku vald)

II koht LISANDRA LEETMAA (Harku vald)

III koht KATARIINA LOOG (Keila linn)

ERIPREEMIAD:

Südamliku esituse eripreemia BERTA PAJO (Jõelähtme vald)

Karismaatilise esituse eripreemia  GERTRUD SOONE (Saue linn)

Hea lauluvaliku eripreemia VALERIA FILIPPOVA (Viimsi  vald)

Siira esituse eripreemia BIRGIT TOMSON (Paldiski linn)

Tuleviku Tähe eripreemia GRETTEL EERIK (Saue vald)

Emotsionaalse esituse eripreemia HANNA PUUSTA (Raasiku vald)

POISTE PAREMUSJÄRJESTUS:

I koht KEIJO-JOHANN NORDEN (Anija vald)

II koht KAUR ERIK PÄÄSUKE (Saue linn)

III koht KRISTOPHER MURAVEISKI  (Keila linn)

III koht MIKK LAINEVOOL (Rae vald)

ERIPREEMIAD:

Bändimehe eripreemia KASPER SILLA (Viimsi vald)

Bändimehe eripreemia  OTT AJAOTS (Nissi vald)


16 - 18 AASTASED

TÜDRUKUTE PAREMUSJÄRJESTUS:

I koht ANETE SALU (Kiili vald)

II koht REELIKA SOMMER (Jõelähtme vald)

III koht JOHANNA KRISTINA ARTJUŠIN (Kiili vald)

ERIPREEMIAD:

Siira esituse eripreemia ANETE JUURIK (Keila linn)

Lummava esituse eripreemia ADELE VAINUMETS (Saue linn)

Stiilse esituse eripreemia KRISTI KAJASALU (Rae vald)

Särava esituse eripreemia MERILIIS SAAR (Rae vald)

Veenva esituse eripreemia SAARA KALDMA (Saue vald)

Tuleviku Tähe eripreemia  ODE PÜRG (Kuusalu vald)

POISTE PAREMUSJÄRJESTUS:

I koht TOOMAS PARRA (Kuusalu vald)

II koht HENDRI KUUSIK (Raasiku vald)

III koht KEN METSIS (Kose vald)


 

 

Uudiste arhiiv

Uudised ja teated

Jõulud tulevad muusikaga! (27.11.2017)

Meie jõulukontsertide valikust leiab igaüks sobiva

Loe lähemalt
Uudiste arhiiv

Kontakt

Telefon: (+372) 602 8838
E-mail: viimsi@huvikeskus.ee

Zone Counter