Koomiline kontsert kogu perele!

13.03.2017

Naljakuu eelõhtul, 31. märtsil kell 19.00 on Viimsi Huvikeskuse laval koomiline kontsertetendus "Ai heit mjuuzik!", kus esievad ka klounipaarina Piip ja Tuut tuntud Haide Männamäe ja Toomas Tross ning professionaalsed muusikud Maris Liloson ja Siim Selis. Suurepärane naljakontsert kogu perele!

 "Ai heit mjuuzik" on lugu kahest lauljannast, kellest üks on ooperilaulja ja teine kontserdimaja lavatööline. Mõlemad armastavad muusikat jäägitult, vahel lausa vihkamiseni palju. Aga kus on naisi, seal on ka mehi, kontserdis on neid kaks – üks klaverimängija ja teine lavatööline. Mõlemad armastavad naisi ja muusikat, viimast lausa vihkamiseni palju. Aga armastavad, kõik armastavad ja see on peamine. „Ai heit mjuuzik” on koomiline kontsert kireva laulude valikuga maailma muusikaajaloo avastusi täis varasalvest. Esitusele tulevad vokaalteosed Händelilt, Chopinilt, Schubertilt, Sartoriolt, Aboulkerilt, Weillilt, Delibes`ilt, Legrandilt, Poulencilt, Edanderilt, Ulvaeusilt ja Anderssonilt.

Ai Heit Mjuuzik Tiimis näitavad oma tundeid muusika vastu näitlejad Haide Männamäe ja Toomas Tross ning muusikud Maris Liloson ja Siim Selis. Laval on ka üks väga eriline klaver, mis on spetsiaalselt kontserdi jaoks ehitatud meister Martinsoni poolt.

Piletid hinnaga 7 €, 10 € ja 27 € on müügil Viimsi Huvikeskuse kontoris ja Piletilevis.

 

Uudiste arhiiv

Uudised ja teated

Viimsi Huvikeskus osales Eesti Tantsib väljakutses! (24.05.2018)

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul kutsub Koolitants koos ERR-i ja Eesti tantsuagentuuriga kõiki osalema tantsuväljakutses Eesti Tantsib. Viimsi Huvikeskus võttis väljakutse rõõmuga vastu.

Loe lähemalt
Uudiste arhiiv

Kontakt

Telefon: (+372) 602 8838
E-mail: viimsi@huvikeskus.ee

Zone Counter