Teatrihooaja avalöök

24.08.2016

Huvikeskus avab teatrihooaja 30. septembril Komöödiateatri etendusega "Orav ja Ilves".

 Viimsi Huvikeskus on juba aastaid toonud siinsele publikule vaatamiseks pealinnast kaugemate suurteatrite tipplavastusi, väiksemate teatritruppide parimaid etendusi ja projektiteatrite populaarsemaid vaatemänge.

Ka tänavune hooaeg ei ole erand. Juba selle aastanumbri sees jõuavad Viimsi teatrihuvilise publiku ette Ülle Lichtfeldti ja Tiina Mälbergi suurepäraste osatäitmistega Rakvere teatri must komöödia „Sinatraga kuu peale“ (28. oktoobril) ning Ugala Teatri lavastus „Amalia“ tüdrukust, kes näeb maailma teisiti (11. novembril).

Tänavuse teatrihooaja avab Huvikeskus aga 30. septembril Komöödiateatri etendusega „Orav ja Ilves“, mille suurest publikumenust annab tunnistust esikoht Piletilevi müügitabelites.  See Andrus Kivirähki näidend on oma lihvitud ja humoorika dialoogiga kindlasti sama vaimukas, kui legendaarne „Orav ja Meri“. Ka president Ilvese (Kaspar Velberg) kaaslaseks lavalaudadel on vana sepp Ivan Orav (Andrus Vaarik). Aastaid tagasi loodud lugu on osutunud lausa prohvetlikuks ja räägib ajast, mil Ärma talus küpsetati veel leiba ja Toomase suhted Eveliniga olid peaaegu korras… President kutsub öisele tippkohtumisele Ivan Orava, kes ilmubki otse põrgust. Ilvesele teeb muret, et tema naine on korduvalt rääkinud kahest võõrast mehest. Andrus Kivirähk, Andrus Vaarik ja Kaspar Velberg on kindlasti seda väärt, et neid vaatama tulla. 

Uudiste arhiiv

Uudised ja teated

Viimsi Huvikeskus osales Eesti Tantsib väljakutses! (24.05.2018)

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul kutsub Koolitants koos ERR-i ja Eesti tantsuagentuuriga kõiki osalema tantsuväljakutses Eesti Tantsib. Viimsi Huvikeskus võttis väljakutse rõõmuga vastu.

Loe lähemalt
Uudiste arhiiv

Kontakt

Telefon: (+372) 602 8838
E-mail: viimsi@huvikeskus.ee

Zone Counter