27. märtsil kell 19.00 Kaunimate Aastate Vennaskonna kontsert

15.03.2014

Juba seitsmendat kevadet rõõmustab Kaunimate Aastate Vennaskond kõiki oma sõpru ja sõbrannasid naistepäeva- ja kevadkontserdiga.

Traditsiooniks kujunenud kontserditel on lauldud naistest ja meestest, armastusest ja kevadest, parimaid palu on valitud muusikalidest ja kaunimatest aastatest meie elus.
Sellekevadine kontsert-etendus viib meid "kuuekümnendatesse". Nii nagu Kaunimate Vennaskonna liikmed on nüüd "kuuekümnendaid" käimas, on ka nende endi esimesed muusikalised mälestused ja esimesed mälestused üldse"kuuekümnendatest".
Kaunimate Aastate Vennaskonnalikus seades hakkavad kõlama kuuekümnendad - nii rock`n`roll kui beat, halloo kosmos - halloo maa ja valentina, horoskoobis meenub korraks vaid su silmade sära rohelistel niitudel ja lõppenud ongi päevad. Stiilselt kuldsetes ja kaunimates kuuekümnendates.
"Kaunimad KUUEKÜMNENDAD Su elus" elustuvad 08. märtsist 29. aprillini üle Eesti koos Hannes Kaljujärve, Jüri Lumiste, Andres Dvinjaninovi, Toomas Lunge ja Indrek Kalda lugude ja lauludega kuuekümnendatest.

Pileti hind Viimsis 16/14€

*Sooduspilet kehtib õpilastele, üliõpilastele, lastele, rühmadele(al 10 in.), pensionäridele. Palume kaasa võtta soodustust tõendava dokumendi!

Kontserdipäeval piletihind kallim.

Piletid müügil Piletilevis ja Piletimaailmas.

Lisainfo:
Kestus 1 h 15 min
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud!

Uudiste arhiiv

Uudised ja teated

Viimsi Huvikeskus osales Eesti Tantsib väljakutses! (24.05.2018)

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul kutsub Koolitants koos ERR-i ja Eesti tantsuagentuuriga kõiki osalema tantsuväljakutses Eesti Tantsib. Viimsi Huvikeskus võttis väljakutse rõõmuga vastu.

Loe lähemalt
Uudiste arhiiv

Kontakt

Telefon: (+372) 602 8838
E-mail: viimsi@huvikeskus.ee

Zone Counter