Ööpäev täis põnevaid sündmusi!

11.10.2013

Viimsi Huvikeskus kutsub 26.oktoobril külastama lisaks oma majale ka Prangli Rahvamaja ja Viimsi Päevakeskust. Põnevaid tegevusi leidub ööpäeva jooksul igale vanusegrupile.

Viimsi Noortekeskus alustab oma tegevusi juba eelmisel õhtul, kui algab NoorteÖÖ.
Hommik ja päev Viimsi Huvikeskuses kuulub lastele. Muinasjutuvõimlemise tundi on oodatud 2-4 aastased lapsed hommikvõimlemisse ning pärast võimlemist on võimalus osa saada vahvate klounipoiste etteastest. Päeva jooksul saavad lapsed teha põnevaid meisterdusi ja tutvuda erinevate pillidega, mida tutvustavad Viimsi Huvikeskuse rahvamuusikud. Huvikeskusesse tuleb külla ka Viimsi Raamatukogu ning viib lapsi rändama muistendite maailma.

Viimsi Huvikeskuse seinad saavad uue kuue erinevate kunstinäituste näol. Võimalus on näha lasteaedade 5-7 aastaste kunstnike näitust teemal „Muinasjutt“, Viimsi Kunstikool pakub silmailu teatriteemalise näitusega ning Viimsi Huvikeskuses tegustev fotoklubi saab selleks ajaks valmis Viimsi Harrastusteatri muusikalide fotonäituse.

Õhtul ootame kõiki teatrihuvilisi Kuressaare Linnateatri etendusele „Wally kohvik“. Õhtu lõppeb mõnusa koosviibisega Gourmet Duo imekauni muusika saatel.

Lisainfo leiate siit.

Kohtumiseni!

 

Uudiste arhiiv

Uudised ja teated

Viimsi Huvikeskus osales Eesti Tantsib väljakutses! (24.05.2018)

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul kutsub Koolitants koos ERR-i ja Eesti tantsuagentuuriga kõiki osalema tantsuväljakutses Eesti Tantsib. Viimsi Huvikeskus võttis väljakutse rõõmuga vastu.

Loe lähemalt
Uudiste arhiiv

Kontakt

Telefon: (+372) 602 8838
E-mail: viimsi@huvikeskus.ee

Zone Counter