MiniLABOR


N 16.45- 17.30 - koolieelikud
R 15.00- 15.45 – kooliõpilased (1.-3. klass)

R 17.30- 18.15 – koolieelikud

Tunnid toimuvad Viimsi Huvikeskuse Päikesepesa ruumis I korrusel

NB! 13. ja 14. septembril tasuta proovitunnid!

Huvikool miniLABOR on mõeldud kõikidele väikestele seiklushuvilistele lastele (5-10 aastased). Meie huvikool on loodud suurest soovist seigelda teadusmaailmas ja proovida läbi nii palju põnevaid eksperimente kui vähegi pähe tuleb. Meie kaasame sellele põnevale seiklusele hästi palju rõõmsameelseid lapsi, et kõik saaksid ise avastada, näha ja katsuda seda põnevat teadusmaailma nii laboris kui ka õues.

miniLABOR on nagu tõeline labor, kus teadlased teevad suuri tegusid ja olulisi avastusi, ainult selle erinevusega, et seal toimetavad väikesed avastajad väikeste laborivahenditega. Väikestele avastajatele tuleb appi ka juhendaja, kes aitab suurte tegude ja avastuste toimumisele kaasa omapoolsete selgituste ning julgustamisega.

Huvikool Minilabor pakub lastele:

  • Sõbralikke tutvuseid loodus- ning täppisteadustega.
  • Lõbusaid, loovaid, mängulisi ja põnevaid teadusseikluseid.
  • Võimalusi uurida, avastada, ise järgi proovida ja olemasolevaid tõdesid küsimärgi alla seada.
  • Võimalust arendada lapse püsivust, suhtlemis- ja koostööoskust.

·         Koostööd lapsevanematega laste järjepideval arendamisel.

Selleks, et anda meie väikestele avastajatele võimalus tutvuda paljude teaduse erialadega, hõlmavad meie seiklused teadusmaailmas väga erinevaid teemasid nagu inimene, elusloodus, keskkond, peeglid ja läätsed, vedelikud, jõud ja liikumine, elekter ja magnetid. Meie katsete loetellu kuuluvad järgmised eksperimendid: õhupallirakett, pudelirakett, lima valmistamine, asjade ujuvuse, heljuvuse ja uppumise uurimine, lahustuvuse uurimine, vee filtri valmistamine ja vee puhastamine, värvianalüüs ja värvivurri valmistamine, helide levimine, topsitelefon ja veel palju muud põnevat.

Meie teadusseiklused toimuvad 1 kord nädalas septembri keskpaigast kuni mai lõpuni. Täpsemat infot huviringi kohta leiab meie kodulehelt www.minilabor.ee ja juba toimunud tundidest pilte ning sisukirjeldusi saab uurida meie Facebook’i lehelt https://www.facebook.com/huvikoolminilabor

Põnevaid teadusseikluseid, Teie miniLABOR


Uudised ja teated

Viimsi Huvikeskus osales Eesti Tantsib väljakutses! (24.05.2018)

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul kutsub Koolitants koos ERR-i ja Eesti tantsuagentuuriga kõiki osalema tantsuväljakutses Eesti Tantsib. Viimsi Huvikeskus võttis väljakutse rõõmuga vastu.

Loe lähemalt
Uudiste arhiiv

Kontakt

Telefon: (+372) 602 8838
E-mail: viimsi@huvikeskus.ee

Zone Counter