Akvarellmaal algajatele

 Toimumise aeg:
 igal reede õhtul kell 18.00-20.00 (2h) 
alates 4.maist kuni 15.juuni, kokku 7x.


Kellele: 
On mõeldud inimestele igas vanuses, kes sooviksid katsetada esimest korda elus akvarellidega maalimist. Soovitavalt inimene, kes on juba joonistamisega pisut kokku puutunud aga sooviks harilikuga joonistamisest edasi värvide juurde minna. Räägime lahti akvarellvärvide võlu ning mida selleks vaja on ja miks. Otsime maali jaoks ideid, selleks palju näiteid ekraanile ja püüame läheneda läbi moe või leiame mõne teise sobivaima idee. Katsetame läbi suuremaid ja väiksemaid pindu. Maalime just kõike seda, mis meile meeldib. Maalime inimesi, rõivaid, loodust, lilli, loomi, arhitektuuri, kõike seda, kuhu meie mõte meid viib.
 
Hind: kokku 100€ inimene (maksta saab kahes osas)

Koostaja ja läbiviija: Kadri Veisner on õppinud Eesti Kunstiakadeemias moestilistikat. Ta on stilist enda loodud firmas ning tema kireks on moe- ja stilistikaalane nõustamine ning ta tegeleb selle kõige kõrvalt moekoolitamisega. Kadri üheks suurimaks hobiks on moejoonistamine erinevate vahenditega ning maalimine akvarellidega, mis on tema lemmikvahendiks. Kadri autorilooming joonistuste näol on jõudnud koti ja padja peale ning peagi näeb neid ka rõivastel. Kadri on korraldanud ise moeshowsid ning nendel ka osalenud stilistina, pannes kokku erinevate brändide kollektsioone.
Vaata ka videot, kus Kadri maalib foto pealt inimesi akvarellmaaliks ümber: https://www.youtube.com/watch?v=0SKILcSz-lU

Juhendaja stilist Kadri Veisner
www.kadriveisner.eu

Lisainfo ja kursusele registreerimine:

kadri.veisner@gmail.com või 5123415


Uudised ja teated

Viimsi Huvikeskus osales Eesti Tantsib väljakutses! (24.05.2018)

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul kutsub Koolitants koos ERR-i ja Eesti tantsuagentuuriga kõiki osalema tantsuväljakutses Eesti Tantsib. Viimsi Huvikeskus võttis väljakutse rõõmuga vastu.

Loe lähemalt
Uudiste arhiiv

Kontakt

Telefon: (+372) 602 8838
E-mail: viimsi@huvikeskus.ee

Zone Counter